Про книгу

 

“ІПОТЕКА: ПРАВОВІ ВИСНОВКИ ВЕРХОВНОГО СУДУ” 

Збірник містить правові висновки Верховного Суду у спорах щодо іпотеки за 2018 рік. Структурно книга поділена на розділи та параграфи, які містять актуальні правові висновки Суду щодо застосування тієї чи іншої норми права з посиланням на судове рішення, в якому вони викладені, та із зазначенням реєстраційного номеру рішення в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Для зручності наведено також QR-коди, зчитування яких зумовлює прямий перехід безпосередньо на текст судового рішення в Реєстрі. Видання містить коментарі упорядників щодо найбільш важливих та дискусійних питань застосування правових норм у досліджуваній сфері.

 

Посібник стане в нагоді практикуючим юристам, суддям, суб’єктам державної реєстрації, викладачам та студентам вищих навчальних закладів, а також усім, кого цікавлять практичні проблеми правозастосування норм інституту іпотеки.

Звертаємо також Вашу увагу, що після публікації цього посібника упорядники продовжать систематизацію правових висновків Верховного Суду в іпотечних спорах на таких ресурсах:

Підписуйтесь на сторінки, щоб бути в курсі усіх оновлень першими!